اخبار

چهارشنبه 6 مهر 1401 راهنمای ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود
  • ثبت نام اولیه کلیه پذیرفته‌شدگان این دوره برای نیمسال اول 1402-1401 به صورت غیرحضوری بوده و پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس: https://reg.pnu.ac.ir/  از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
  •  پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق‌الذکر در زمان ثبت‌نام اعلام می‌گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند و نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.
  • پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر عکس حداکثر 250 کیلوبایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری نمایند.
- تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
- تصویر کارت ملی (پشت و رو)
- عکس رنگی با زمینه روشن
- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
- تصویر مدرک دیپلم متوسطه
- دارندگان دیپلم سالی واحدی یا ترمی واحدی علاوه بر مدرک دیپلم باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی خود را ارائه نمایند.
- تصویر فرم تکمیل شده تعهد اصالت مدارک بارگذاری شده
  • پذیرفته شدگان هنگام ثبت نام برای تقاضای تاییدیه تحصیلی الکترونیکی از آخرین مدرک تحصیلی خود (دیپلم/ پیش‌دانشگاهی) وارد لینک http://emt.medu.ir شده و پس از تقاضای تاییدیه تحصیلی کدپیگیری را در سامانه گلستان ثبت نمایند.
  • قابل توجه است در روند ثبت نام غیر حضوری ، ثبت اطلاعات و بارگزاری مدارک ذکر شده  ، می بایست بدون کم و کاست و با کیفیت قابل قبول انجام شود. لازم به ذکر است در صورتی که اطلاعات و مدارک ناقص باشد روند ثبت نام و اخذ شماره دانشجویی برای شما با مشکل روبرو خواهد شد .