[PageImage][PageTitle]
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.نوار راهبري
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آموزش
آموزش الکترونیکی
اخبار
اخبار
اخبار برگزیده
اطلاعیه
برنامه کلاسی
جستجو
دانشجو
دسترسی سریع
رسانه های اجتماعی
زمان ديجيتال سرور
کارکنان و اساتید
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی دانشگاه
وب سايت ها
وب سايت ها
همایش ها
ورود
رسانه های اجتماعی
1402/2/25 دوشنبه ماموریت دانشگاه پیام نور را فقط این دانشگاه می تواند انجام دهد ماموریت دانشگاه پیام نور را فقط این دانشگاه می تواند انجام دهد
ماموریت دانشگاه پیام نور را فقط این دانشگاه می تواند انجام دهد
رییس دانشگاه پیام نور درجمع روسای مراکز و واحدها و اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان فارس :ماموریت دانشگاه پیام نور را فقط این دانشگاه می تواند انجام دهد
رییس دانشگاه پیام نور درجمع روسای مراکز و واحدها و اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان فارس :
رئیس دانشگاه پیام نور گفت:  دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه کم هزینه برای کشور دارای ماموریت خاصی است که فقط این دانشگاه قادر به انجام آن ماموریت خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس دکتر ابراهیم تقی زاده در جمع روسای مراکز و واحدها و اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان فارس با اشاره به اجلاس روسای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در شیراز گفت: یکی از موارد مطرح در کارگروههای تخصصی این اجلاس بررسی آیین نامه ها مرتبط با دانشگاهها بود.
وی همچنین با تاکید بر ضرورت تدوین کتابچه جامع و متمرکز قوانین و مقررات و یکپارچگی آیین نامه ها اظهار داشت: بررسی آیین نامه استخدامی اعضای علمی و غیر علمی،آیین نامه گسترش همکاری های علمی و بین المللی ، دستورالعمل پژوهانه و سایر آیین نامه های مرتبط با دانشگاه از موضوعات اجلاس چند روزه روسای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور در شیراز بود.
رییس دانشگاه پیام نور همچنین از تشکیل کارگروه آمایش و حکمرانی در سازمان مرکزی دانشگاه خبرداد و افزود: طرحهای آمایش دانشگاه در کشور به استانها واگذار شده است و سازمان پیشنهادات استانی را بررسی و تصمیم گیری می کند.
دکتر تقی زاده یادآورشد: تمرکز بر رشته های مهارتی و فراهم نمودن رشته های دارای تقاضا برای جوانان باید از اولویت های مدیران دانشگاه باشد.
وی با بیان اینکه باید منابع درسی دانشجویان نیز بررسی و در صورت ضرورت بازنگری شود گفت: یکی از اولویت های دانشگاه ایجاد رشته محل های دارای تقاضا و اشتغال محور برای جوانان است.
رییس دانشگاه پیام نور در جمع کارکنان اداری نیز پیگیری مطالبات این قشر را از اولویت های دانشگاه دانست و گفت : مواردی که به عنوان مطالبات کارمندان مطرح می شود مطالبات مجموعه مدیریت دانشگاه هم می باشد و در حال پیگیری موارد هستیم.
وی با تاکید بر توجه به بهبود وضعیت معیشتی و صنفی کارمندان به عنوان سرمایه های انسانی دانشگاه اظهار امیدواری کرد به مرور مطالبات مربوط به یاوران علمی دانشگاه بررسی و مشکلات برطرف شود.
رییس دانشگاه پیام نور همچنین در دیدار صمیمی با فعالین دانشجویی و دبیران انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی دانشگاه پیام نور فارس میزان قبولی دانش آموختگان این دانشگاه در آزمونهای استخدامی و تحصیلات تکمیلی را قابل توجه خواند و گفت: حمایت از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان از اولویت های دانشگاه است.
دکتر ابراهیم تقی زاده اجرای طرح دستیاران فناورانه را از طرحهای مهم دانشگاه برای حمایت از فعالیت های علمی دانشجویان عنوان کرد و یادآور شد: اعتبار مناسبی برای فعالیت های فرهنگی دانشجویان و همچنین حمایت از قرارگاههای راهیان نور در منطقه غرب کشور ، قرارگاه اربعین در استان ایلام و قرارگاه راهیان مقاومت در استان کرمان در نظر گرفته شده است.
گفتنی است در این جلسات که دکتر علی پریمی معاون اداری و مالی و دکتر سلطان احمدی معاون حقوقی، مجلس و استانهای دانشگاه پیام نور هم حضور داشتند شرکت کنندگان به بیان دیدگاههای خود پرداختند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
[PageVisit]